ערוץ ההיסטוריה, המותג המוכר והפופולרי ברחבי העולם, הינו ערוץ ייחודי המספק לצופיו חווית צפייה שהיא מעבר לעובדות, תאריכים ודמויות שכבר אינם. באמצעות תכניות וסדרות איכותיות מהארץ ומהעולם המשלבים בין ויזואליה מרשימה ותיאור מורכב של מאורעות ותהליכים, ערוץ ההיסטוריה מרחיב את היריעה של ההיסטוריה ומחבר בין האנשים, המאורעות והתהליכים החשובים ביותר שהתרחשו בעולם.  

 

לצד התכניות הדוקומנטריות העוסקות בתולדות האנושות (האנושות בהגשת יוסי שריד), היסטוריה צבאית (אפוקליפסה: היטלר, מלחמת העולם השנייה מהחלל), ציביליזציות עתיקות (חייזרים מן העבר, מופרעי העולם העתיק), התפתחויות טכנולוגיות (טכנומניה, 101 המצאות ששינו את העולם), היסטוריה בת זמננו (רצח קנדי, המצוד אחר בן לאדן) ועוד, הערוץ מעשיר את הידע באמצעות ז'אנרים חדשים ומרתקים כמו סדרות ריאליטי העוסקות בקנייה, מכירה ושיפוץ של ענתיקות (היסטוריה למכירה, ענתיקות על הדרך), תחרויות לחימה בכלי נשק ישנים ועתידיים (הצלף), מסורות של פרנסה וקיום מחיים המחוברים לאדמה (אנשי הביצות, מובילים על קרח דק, אנשי ההר). 

 

בערוץ ההיסטוריה HD ההיסטוריה האנושית מתעוררת לחיים בעומק ובחדות כפי שמעולם לא נראתה. תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, היסטוריה HD ממקם את הצופה בלב ההתרחשויות ויוצר חוויה עוטפת וטוטאלית הנוגעת בכל החושים. מיטב התכנים הדוקומנטריים המשובחים – מאירי עיניים, מעמיקים ומרתקים מוגשים לכם באיכות משודרגת. 

 

YES - ערוץ 44 וערוץ 45 HOT | HD- ערוץ 43

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic