אודות טלעד

טלעד נוסדה בשנת 1973 על ידי מר עוזי פלד וחברת דיסקונט השקעות ופעלה כחברת הפקות מובילה במשך 20 שנה. ביולי 1993 קיבלה טלעד זיכיון להפעלת ערוץ מסחרי ראשון בישראל – ערוץ 2. במשך 12 שנות פעילותה כזכיינית ערוץ 2, טלעד יצרה מהפכה בתעשיית הטלוויזיה ורכשה מוניטין כחברת השידור האיכותית ביותר בישראל, שהפיקה אלפי תכניות בעלות רייטינג גבוה. טלעד התרחבה בשנת 2000 ונכנסה לפעילות של הפקת ערוצים עבור הכבלים והלוויין. כיום החברה מפיקה 4 ערוצים מקומיים ו-2 ערוצי HD

 

בעלי מניות בטלעד

בעלת 100% המניות בטלעד הינה חברת אן אם סי יונייטד אינטרטיימנט, הנמצאת בשליטתה המלאה של חברת יונייטד קינג אחזקות, מבעלי הסינמה סיטי, מפיקי ומפיצי סרטים ישראלים וזרים. 

 

ערוצי כבלים ולווין בטלעד

בשנת 2000 רכשה טלעד את הזיכיונות הבלעדיים להפעלת ערוץ הבידור הבינלאומי - ערוץ !E, ערוץ ההיסטוריה וערוץ MGM. שלושת המותגים הללו מופקים ומותאמים לשידורים בישראל ומשודרים בפלטפורמה הדיגיטלית של HOT ובלוויין yes. כיום מנויים בערוצים אלו יותר ממיליון בתי אב. בשנת 2005 השיקה טלעד את ערוץ ביוגרפיה (bioובספטמבר 2014 הערוץ מותג מחדש כערוץ Lifetime. 

כל הערוצים של טלעד שומרים על סטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ומקצוענות בכל תחומי פעילותם. 

 

בית הפקות

בטלעד פועלת מחלקת הפקות מיוחדת, העוסקת בהפקות פרומואים לערוצים, הפקות תוכן, סרטי תדמית, פרסומות וחסויות. במחלקה קיימים כל האמצעים לצורך הפקה מקצועית, החל מגיבוש הקריאייטיב והקונספט ועד הגשת המאסטר לשידור.

בחדרי העריכה בטלעד יש מערכות AVID וציוד מתקדם ביותר. בנוסף, בחדרי הגרפיקה עובדים על מערכת After Effect ומערכת תלת מימד, המאפשרת יצירת אפקטים רבים ושונים.

על כל אחד מאנשי הצוות מוטלת האחריות למתן שירות בסטנדרטים גבוהים וזאת מתוך מטרה להעניק את השירות הטוב ביותר לכל לקוחותינו. הצבת צרכי הלקוח בראש ושימת דגש על כל פרט ופרט.